SPEGEL PÅ STATIV 1900-TAL.

SPEGEL PÅ STATIV 1900-TAL.
3997956. SPEGEL PÅ STATIV 1900-TAL.

Flyttbar helkroppsspegel med stomme i trä
Etikettmärkt: SCVK Stockholm
Totalmått: 177 x 70 cm
Mått på spegelglas: 148 x 58 cm.

Bruksslitage, märken och repor, spegelglas i bra skick, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt: SCVK Stockholm
Totalmått: 177 x 70 cm

Antal besök: 342