CARL ÖSTLUND. Sommarlandskap med fjällmotiv, olja på pannå, signerad samt daterad -53..

399738. CARL ÖSTLUND. Sommarlandskap med fjällmotiv, olja på pannå, signerad samt daterad -53..

Dagmått 43,5 x 53 cm.
Falsmått 45 x 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 43,5 x 53 cm.
Falsmått 45 x 55 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 017