OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Man, olja på pannå, signerad Tunelius.

399732. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Man, olja på pannå, signerad Tunelius.

Dagmått 35 x 32 cm.
Falsmått 36,5 x 33,5 cm.

Märken, hål i duk, smutsig, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 35 x 32 cm.
Falsmått 36,5 x 33,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 246