DOCKSKÅPSMÖBLER, bland annat stolar Tuna Kullan, 1900/2000-tal. (IV).

399729. DOCKSKÅPSMÖBLER, bland annat stolar Tuna Kullan, 1900/2000-tal. (IV).

Bland annat 4 st stolar Tuna Kullan samt diverse möbler efter kända designer.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 3 238