OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. GOBELÄNG, Polen , 139 x 103 cm, signerad G P, 1900-talets andra hälft.

399700. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. GOBELÄNG, Polen , 139 x 103 cm, signerad G P, 1900-talets andra hälft.

139 x 103 cm.
Otydlig märkning på etikett baksidan.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

139 x 103 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 917