AXEL LIND. Himmel-hav. Olja på duk, signerad.

39969. AXEL LIND. Himmel-hav. Olja på duk, signerad.

40x80 cm. E u köpt direkt av konstnären.

Axel Lind (1907–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Axel Lind (1907–2011)

Antal besök: 4 022