STOL, ställbar, Dentatus, typ 0LA, Nr 142, 1950/60-tal.

399680. STOL, ställbar, Dentatus, typ 0LA, Nr 142, 1950/60-tal.

Stol med sits i svart galon
Senare bemålad
Plakettmärkt bak på sits, Dunlop Made under Drilastic patents
Mindre plakett på tredelad fot, Dentatus, Typ 0LA, Nr 142
Höjd ca 100-105 cm.

Bruksskick med repor
Slitage
Ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol med sits i svart galon
Senare bemålad
Höjd ca 100-105 cm.

Bruksskick med repor
Slitage
Ostadig.

Antal besök: 946