SNUSFLASKA, ben med skuren dekor, Kina, troligen 1800-tal.

399597. SNUSFLASKA, ben med skuren dekor, Kina, troligen 1800-tal.

Höjd 7,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 571