Gomér & Andersson Norrköping
Övrigt
Övrigt
SNUSFLASKA, ben med skuren dekor, Kina, troligen 1800-tal.
399597. SNUSFLASKA, ben med skuren dekor, Kina, troligen 1800-tal.
Höjd 7,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 7,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Gomér & Andersson Norrköping
459