MANSCHETTKNAPPAR, ett par i silver med sten.

3995952. MANSCHETTKNAPPAR, ett par i silver med sten.

Nordisk design, stämplad 830 S.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 179