HÄNGE, med bergskristall, samt halskedja, silver, 1900-tal.

399583. HÄNGE, med bergskristall, samt halskedja, silver, 1900-tal.

Hängets höjd 7,2 cm
Kedjans längd 45 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hängets höjd 7,2 cm
Kedjans längd 45 cm.

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 677