LEKSAKSBIL, plåt, sannolikt Frankrike. 1900-talets mitt.

399555. LEKSAKSBIL, plåt, sannolikt Frankrike. 1900-talets mitt.

Längd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 824