VICTOR VASARELY (1906-1997). KOER HAT (Benavides 893).

3995397. VICTOR VASARELY (1906-1997). KOER HAT (Benavides 893).

Färgserigrafi, 1981, signerad och numrerad 93/150
Sikt 80,5 x 74,5 cm.

Bra skick; inte undersökt utanför ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sikt 80,5 x 74,5 cm.

Antal besök: 1 355