3995350. EN MÄNGD STENGODSFLAGGOR OCH BURKAR.
Olika flagonger och burkar i olika storlekar. För att inkludera en uppsättning av 4 burkar, 5 flagonger etc. En flaggtillverkare ”Francis Meade & Co Ltd, Langport”. Höjd på högsta 32cm.
Allmänt slitage på grund av ålder och användning, vissa förluster och skador.