ROTATIONSAPPARAT, Elektro-magnetisk Rotations-apparat, 1800/1900-tal.

399504. ROTATIONSAPPARAT, Elektro-magnetisk Rotations-apparat, 1800/1900-tal.

För sjelfbehandling af sjukdomar. Pris 25 kr. pr styck. Apparaterna säljas här i orten hos: Axel Nyman 9, Vestra Qvarngatan 9, Dybergska gården
Längd 22, bredd 12, höjd 11 cm.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 025