VITRINSKÅP MED BELYSNING, vitlackerat, 1900/2000-tal.

399450. VITRINSKÅP MED BELYSNING, vitlackerat, 1900/2000-tal.

Längd 75, bredd 40, höjd 185 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 143