TERMOMETER, porslin och metall, trol Frankrike, 1800-tal.

399400. TERMOMETER, porslin och metall, trol Frankrike, 1800-tal.

Med bemålat dekor av jaktstilleben. Höjd ca 19 cm.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre slitage.

Antal besök: 440