SKULPTURER, 1 par, Fiskare, keramik, signerade.

399394. SKULPTURER, 1 par, Fiskare, keramik, signerade.

Signatur möjligen Engvist?

Höjd ca 17 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signatur möjligen Engvist?

Höjd ca 17 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 708