EDUARDO ARROYO. ”Citadin”.

EDUARDO ARROYO. ”Citadin”.
3993758. EDUARDO ARROYO. ”Citadin”.

Akvarell och penna på papper
Signerad och daterad 1982. Det är en del av serien ”Toute la ville en parle”.
Källa: Éditions Karl Flinker galleri, Paris; privat samling, Barcelona.
52x40 cm.

I gott skick. Det har inte granskats utanför ramen. Lackerad träram, med små brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell och penna på papper
52x40 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón C 3 - A
Antal besök: 266