JOAN VILA CINCA. Fältscen.

JOAN VILA CINCA. Fältscen.
3993712. JOAN VILA CINCA. Fältscen.

Olja på duk.
134x82 cm.

Återentelerad. Ytsmuts och lätt skada. Förgylld träram med brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
134x82 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 288