3993252. EN MÄNGD OLIKA KOPPARVAROR.
För att inkludera en kopparvärmepanna, en kolhink, olika sorterade såspannor och stekpannor, en vattenkokare och ett par bälgar etc. Några kokkärl märkta med Barron och Wilson 436 Strand.
Alla föremål med olika slitage, bucklor och skador. Se bilder online.