LOUIS VUITTON, armband samt ring, "Inclusion bangle".
3993138. LOUIS VUITTON, armband samt ring, "Inclusion bangle".
Svart harts med innefattade Sawrovski kristaller och guldfärgade LV monogram logotyper. Armband innermått 6 cm, ring innermått 1,7 cm.
Med dustbag och originalask.
Armband och ring med obetydligt slitage. Ask med repor och skrapmärken.
Med dustbag och originalask.