LOUIS VUITTON, armband samt ring, "Inclusion bangle".

3993138. LOUIS VUITTON, armband samt ring, "Inclusion bangle".

Svart harts med innefattade Sawrovski kristaller och guldfärgade LV monogram logotyper. Armband innermått 6 cm, ring innermått 1,7 cm.
Med dustbag och originalask.

Armband och ring med obetydligt slitage. Ask med repor och skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dustbag och originalask.

Antal besök: 337