NILS KREUGER. Gärdesgård med utsikt över hästhage,blandteknik, signerad och daterad 25 juni 1910.

399312. NILS KREUGER. Gärdesgård med utsikt över hästhage,blandteknik, signerad och daterad 25 juni 1910.

Dagmått 24,2 x 34,1 cm.
Falsmått 25 x 35 cm.

Gulnad, bruks/åldersslitage.
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 24,2 x 34,1 cm.
Falsmått 25 x 35 cm.

Gulnad, bruks/åldersslitage.
Ej examinerad ur ram.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 384