MATBORD, Yngvar Sandström, ur Trivaserien för Nordiska Kompaniet.

399249. MATBORD, Yngvar Sandström, ur Trivaserien för Nordiska Kompaniet.

Skyltmärkt, längd 130, bredd 85, höjd 72, klaffens längd 60 (total längd 190) cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 2 013