BORDSUR, senempir, 1800-tal.

BORDSUR, senempir, 1800-tal.
3992389. BORDSUR, senempir, 1800-tal.

Förgylld brons, mått ca 42, 33x14cm.

Ytslitage, ej funktionstestad, saknar bakstycke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 318