KARMSTOLAR, 1 par, björk, 1880-tal.

399230. KARMSTOLAR, 1 par, björk, 1880-tal.

Gul klädsel.

Bruksslitage samt något lösa armstöd och smärre tygslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul klädsel.

Antal besök: 567