ALLMOGEFÖREMÅL, 5 st, bl.a. tråg. 1800-tal.

399227. ALLMOGEFÖREMÅL, 5 st, bl.a. tråg. 1800-tal.

Längd 64 - 70 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 64 - 70 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 814