SKÅP, chippendale-stil, 1900-tal.

399197. SKÅP, chippendale-stil, 1900-tal.

Claw and ball-fötter, glasskiva, längd ca. 90, bredd 50, höjd 63 cm.

Nagg på skiva, bruksslitage, skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 696