PER GUNNAR THELANDER. Sköldpadda och stork, kolorerad etsning, signerad, numrerad 68/90.

399167. PER GUNNAR THELANDER. Sköldpadda och stork, kolorerad etsning, signerad, numrerad 68/90.

Bildyta 54 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Per Gunnar Thelander (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 54 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 370