THOMAS HAFSTRÖM. litografi, E.A., signerad.

3991271. THOMAS HAFSTRÖM. litografi, E.A., signerad.

Madonna.
Bildmått ca 52x49 cm.

Ytsmuts. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Madonna.
Bildmått ca 52x49 cm.

Antal besök: 134