KÖKSSOFFA, utdragbar.

KÖKSSOFFA, utdragbar.
3991233. KÖKSSOFFA, utdragbar.

Höjd ca 88 cm
Bredd ca 157 cm
Djup ca 50 cm
Sitthöjd ca 44 cm
Invändigt ca 139 cm x ca 45 cm.

repor, märken, nött, använt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 88 cm
Bredd ca 157 cm
Djup ca 50 cm
Sitthöjd ca 44 cm

Antal besök: 776