BORD, på pelarfot, skiva i rotfanér, omkring 1900.

399109. BORD, på pelarfot, skiva i rotfanér, omkring 1900.

Längd 48, bredd 43, höjd 73 cm.

Slitage, repor och märken, ett ben något löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 623