FÅTÖLJER, 1 par, art deco, 30/40-tal.

39910. FÅTÖLJER, 1 par, art deco, 30/40-tal.

Fötter i björk med skuren dekor, klädda i rött plysch. Längd 93, bredd 90 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 492