BESTICK, ca 60 delar, nysilver, Chippendale, GAB, 1900-tal.

399081. BESTICK, ca 60 delar, nysilver, Chippendale, GAB, 1900-tal.

12 st bordsgafflar, längd 18 cm
12 st bordsskedar, längd 18 cm
12 st bordsknivar, längd 20 cm
12 st smörgåsgafflar, längd 14,7 cm
12 st smörgåsknivar, längd 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 703