TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, höjd exklusive kedja 55 cm.

399067. TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, höjd exklusive kedja 55 cm.

Behängd med prismor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Behängd med prismor.

Bruksslitage.

Antal besök: 605