TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

399066. TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-talets första hälft.

Dekor med lejonmaskaroner. 2 hänklar. Höjd ca. 28 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost.

Antal besök: 850