399048. BESTICK, 64 delar, nysilver, "Ingrid", GAB, 1900-tal.
6 matgafflar, 6 matknivar, 6 matskedar, 6 bordsgafflar, 6 bordsknivar, 6 bordsskedar, såssked, 6 bakelsegafflar, 2 smörknivar, sardingaffel, 12 kaffeskedar, 6 assiettgafflar.
Bruksslitage.