LJUSKRONA, smide och glas, möjligen Boda, Bertil Vallien.

399035. LJUSKRONA, smide och glas, möjligen Boda, Bertil Vallien.

5 ljushållare.
Längd 60 cm
Höjd 32 cm

2 kedjor, längd 50 cm.

Bruksslitage
Obetydliga nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljushållare.
Längd 60 cm
Höjd 32 cm

2 kedjor, längd 50 cm.

Bruksslitage
Obetydliga nagg finnes.

Antal besök: 1 090