STOLAR, 3 st, sk. Göteborgsmodell, 1800-tal.

39903. STOLAR, 3 st, sk. Göteborgsmodell, 1800-tal.

Mahogny, klädd med röd och rosa randigt tyg, vävd gjordstoppning.

Skador, lagningar och senare förstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 707