PRESSJÄRN, Baropyr, 1900-talets första hälft.

3989589. PRESSJÄRN, Baropyr, 1900-talets första hälft.

Höjd 24 cm.
Längd ca 27 cm.
Bredd 9 cm.
Original bruksanvisning medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestad, Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.
Längd ca 27 cm.
Bredd 9 cm.

Antal besök: 414