FRENCH SCHOOL, 19TH CENTURY. Kustutsikt.

3989218. FRENCH SCHOOL, 19TH CENTURY. Kustutsikt.

Olja på duk
Stämplad av tillverkaren av hållaren ”Ancienne Maison Valle Bellavoine Successeur 3 Rue de l'Arbre-See Paris”
41 x 54 cm.

Ruptur i stödet, knäckt på bildskiktet. Ram i snidat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
41 x 54 cm.

Nej, betalas av säljaren

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C5 Rosellón
Antal besök: 176