398885. SERVISDELAR, porslin, 46 st, "Musselmalet riflet", Royal Copenhagen, Danmark.
12 djupa tallrikar
10 mattallrikar
8 förrättstallrikar
12 desserttallrikar
1 uppläggningsfat
3 moccakoppar med fat.
Bruksslitage. 2 mattallrikar, 4 förrättstallrikar, 1 moccakopp samt 1 uppläggningsskål med nagg medföljer.