VASER, 2 st, keramik, Mari Simmulson för Upsala-Ekeby och Gabriel.

398882. VASER, 2 st, keramik, Mari Simmulson för Upsala-Ekeby och Gabriel.

Höjd ca 21 cm.

Vas Gabriel nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Vas Gabriel nagg.
Bruksslitage.

Antal besök: 796