FARTYGSARMATURER, 1 par, mässing, märkta HR.

398869. FARTYGSARMATURER, 1 par, mässing, märkta HR.

Snarlika med olika väggfästen. Höjd ca 21 cm.

Slitage, kompletterade. Glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 526