STOLAR, 4 st. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

398857. STOLAR, 4 st. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 91, sittdjup 40 cm.

Smärre slitage samt mindre fläckar på 2 stolar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 91, sittdjup 40 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 666