KAFFESERVIS, porslin, Lomonosov.

398844. KAFFESERVIS, porslin, Lomonosov.

14 delar.

Bruksslitage samt en kopp och ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 delar.

Antal besök: 706