STOL, metall/plastband, 1950-tal.

398841. STOL, metall/plastband, 1950-tal.

Rygghöjd 73 cm.
Sitthöjd ca 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 73 cm.
Sitthöjd ca 35 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 366