SPELBORD, Brädspel, Backgammon, 1900-talets första hälft.

3988313. SPELBORD, Brädspel, Backgammon, 1900-talets första hälft.

15st spelpjäser vardera.

Höjd ca 70 cm.
ca 102 x 46 cm.

Bruksslitage. Märken & skav.
Smärre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

15st spelpjäser vardera.

Höjd ca 70 cm.
ca 102 x 46 cm.

Bruksslitage. Märken & skav.
Smärre avslag.

Antal besök: 379