VERNER PANTON. Relief, plast,"Bubble panel", Lüber, Schweiz 1970-tal.

3988256. VERNER PANTON. Relief, plast,"Bubble panel", Lüber, Schweiz 1970-tal.

60x60 cm.

ytrepor och slitage.

Verner Panton (1926–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

60x60 cm.

ytrepor och slitage.

Verner Panton (1926–1998)

Antal besök: 1 325