VÄGGTELEFON, LM Ericsson, Stockholm, omkring 1900.

398813. VÄGGTELEFON, LM Ericsson, Stockholm, omkring 1900.

höjd ca 40 cm.
Märkt 727175.

Slitage, skador.
Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 40 cm.
Märkt 727175.

Slitage, skador.
Ej fullständigt genomgången.

Antal besök: 1 175