TAKAMPEL, järn, 1800-tal.

TAKAMPEL, järn, 1800-tal.
39881. TAKAMPEL, järn, 1800-tal.

För 6 ljus. Bronserad dekor. Total höjd enlig bild ca 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 028